Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=ВвТтТ3/2017/4<.>
Загальна кількість знайдених документів : 20
Показані документи с 1 по 20
1.


   
    Аналітичне визначення власних часток згинних коливань в рамі вібраційно-ножового робочого органу шнекороторного каналокопача [] / М. М. Козяр [et al.] // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 5-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
згинні коливання, власні частоти, власні форми, повздовжня розтягуюча сила, аналітичні методи, балка, вібраційно-ножовий робочий орган, каналокопач, резонанс.
Анотація: Досліджено власні згинні вертикальні коливання рами вібраційно-ножового робочого органу шнекороторного каналокопача - балки з жорстким закріпленням та шарнірно- рухомою опорою на кінцях й повздовжньою розтягуючою силою. Для аналітичного розв’язання складених диференціальних рівнянь коливань застосовано методи Фур’є і початкових параметрів, а також прямий варіаційний метод Бубнова-Гальоркіна. При пошуку власних форм коливань використано оригінальний наближений прийом. Визначені різними методами власні частоти згинних коливань балки виявились близькими між собою, а також вони узгоджуються з розв’язками подібних задач. Наявність поздовжньої сили заданої величини істотного впливу на коливання не спричиняє. Оскільки частоти власних коливань набагато більші за частоту збурення, при заданих параметрах системи резонансу не очікується.


Дод.точки доступу:
Козяр, М.М.; Зінь, І. В.; Серілко, Л. С.; Щурик, В. О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

2.


    Мартиненко, Г. Ю.
    Можливості стандартних програмних засобів з урахування жорсткісних властивостей опор при розрахунках динаміки роторів турбомашин [] / Г. Ю. Мартиненко, О.М. Марусенко // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 13-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
динаміка ротора, пружні опори, жорсткі опори, критичні швидкості обертання, об’ємна модель, балково-масова модель.
Анотація: Проведено аналіз можливостей стандартних програмних засобів для урахування пружних властивостей опор при розрахунку динамічних характеристик роторів турбомашин. За допомогою спеціалізованих стандартних засобів побудовано об’ємну та балково-масову моделі ротора турбокомпресора на жорстких та пружних опорах. З використанням розроблених моделей проведено дослідження частот власних коливань та критичних швидкостей обертання ротора з урахуванням типу опор. Проаналізовано доцільність використання різних типів моделей і відповідних стандартних програмних засобів для отримання потрібних результатів розрахунку динамічної поведінки роторів.


Дод.точки доступу:
Марусенко, О.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

3.


    Морачковский, О. К.
    Теория и практика построения управлений дискретных електро-механических систем [] / О. К. Морачковский, А. С. Беломытцев, Е. И. Дружинин // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 20-28. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
обыкновенные дифференциальные уравнения, электромеханические системы, векторно-матричная форма записи уравнений, общее вариационное уравнение динамики, специальная система компьютерной алгебры.
Анотація: Приведены основные принципы теории и практики построения обыкновенных дифференциальных уравнений, описывающих процессы в электромеханических системах, на основе использования электромеханических аналогий, векторно-матричной формы записи общего вариационного уравнения динамики и специальной системы компьютерной алгебры.


Дод.точки доступу:
Беломытцев, А.С.; Дружинин, Е.И.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

4.


    Морачковський, О. К.
    Деформування складених індукторів із допоміжним екраном при магнітно-імпульсній обробці [] / О. К. Морачковський, Д. В. Лавінський // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 29-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
пружно-пластичне деформування, електромагнітне поле, метод скінчених елементів, контактна взаємодія, магнітно-імпульсна обробка.
Анотація: У статті розглядається пружно-пластичне деформування складеного індуктора із допоміжним екраном та заготовки при магнітно-імпульсній обробці. Наведені умови контактної взаємодії. В якості чисельного методу розв’язання використовується метод скінчених елементів. Контактна взаємодія моделюється шляхом введення спеціальних шарів контактних елементів. Одержані просторово-часові розподіли характеристик електромагнітного поля та процесу деформування. Представлені деякі результати, які дозволяють робити певні рекомендації щодо проектування та застосування технологічних операцій подібного класу.


Дод.точки доступу:
Лавінський, Д.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

5.


    Ройзман, В. П.
    Моделювання роботи рідинного автобалансуючого пристрою. Суть явища пасивного автобалансування робота [] / В. П. Ройзман, І. В. Драч // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 34-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
ротор, критична швидкість, дисбаланс, автоматичне балансування (самобалансування), самоцентрування ротора, автобалансуючий пристрій (АБП).
Анотація: Для машин із змінним при експлуатації дисбалансом ротора (пральні машини, центрифуги, сепаратори та ін.) традиційні методи балансування малоефективні. Єдиним методом їх балансування без зупинки в експлуатаційних умовах є автоматичне балансування з вільним переміщенням коригувальних мас, які прагнуть поєднати головну центральну вісь інерції ротора з його віссю обертання. Є велика кількість патентів на автоматичні автобалансуючі пристрої (АБП), але більшість з них ніколи не були реалізовані на практиці, так і залишившись на рівні нереалізованих ідей. У всіх роботах стверджується, що таке балансування можливе лише на закритичних обертах. Тим часом наш досвід експериментальних досліджень свідчить про те, що це не так, і, що таке балансування можливе і до критичних обертів, а також і на них. У статті надано фізичне пояснення роботи АБП з рідкими робочими тілами на основі побудованих математичних моделей поведінки системи ротор-робоча рідина.


Дод.точки доступу:
Драч, І. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

6.


    Виноградов, Б. В.
    О резонансных крутильных колебаниях в приводе барабанной мельницы [] / Б. В. Виноградов, Д. А. Федин // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 41-47. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
барабанная мельница, зубчатая передача, колебания, резонанс.
Анотація: Проанализированы экспериментальные данные касательно колебательных процессов в механической системе привода барабанной мельницы. Разработана математическая модель динамики механической системы привода барабанной мельницы. На основе разработанной модели определено, что при наличии в системе привода собственной частоты, совпадающей с удвоенной частотой вращения шестерни, возникают резонансные колебания крутящего момента в валопроводе и, следовательно, повышенные динамические нагрузки.


Дод.точки доступу:
Федин, Д. А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

7.


    Гуліда, Е. М.
    Підвищення надійності пожежного відцентрового насосу ПН-40УВ [] / Е. М. Гуліда, І. В. Паснак, О. Е. Васильєва // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 48-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
пожежний відцентровий насос, надійність, гармоніки коливань, амплітуда коливань, ресурс роботи.
Анотація: Розглянуто амплітудно-частотну характеристику корпусу насоса і отримано залежність для визначення його переміщення у вигляді полінома третього степеня. Враховуючи, що амплітудно-частотна характеристика має вид періодичної функції, то її було представлено у вигляді ряду Фур’є. Для встановлення амплітуд вищих гармонік в загальному вигляді були визначені коефіцієнти вищих гармонік ряду Фур’є. Використання цих коефіцієнтів дозволило визначити амплітуду коливання робочого колеса насоса, яка відноситься до п’ятої гармоніки коливань. Також встановлено вплив значення динамічної вантажопідйомності підшипників вала робочого колеса та шорсткості їх робочих поверхонь на коливні процеси і середнє значення ресурсу їх роботи. Розв’язано такі задачі: 1) на підставі результатів експериментальних досліджень коливних процесів корпусу відцентрового насосу встановлено їх вплив на амплітуду коливання його робочого колеса; 2) за отриманими результатами на підставі модернізації пожежного відцентрового насосу з метою зменшення амплітуди коливання робочого колеса підвищено його надійність.


Дод.точки доступу:
Паснак, І.В.; Васильєва, О.Е.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

8.


    Дмитрієв, Д. О.
    Методологія синтезу технологічного обладнання з МПС за критеріями точності, жорсткості та функціональності [] / Д. О. Дмитрієв, С. А. Русанов, Д. Д. Федорчук // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 54-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
стратегії обробки, каркасні компоновки, оцінка жорсткості системи, точне позиціонування, аналіз вібрацій.
Анотація: Проведено порівняння типових стратегій обробки і базування деталі в найбільш розповсюджених каркасних компоновках верстатів з МПС. Запропоновано методику врахування в процесі синтезу технологічного обладнання з МПС обмежень, що враховують аналіз відклику каркасної системи МПС на зовнішні навантаження в ракурсі оцінки жорсткості системи, точності позиціонування, аналізу вібрацій обладнання.


Дод.точки доступу:
Русанов, С. А.; Федорчук, Д. Д.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

9.


   
    Зависимость эффективности классификации на валковом вибрационном классификаторе с гладкими валками от варьируемых параметров [] / В. П. Надутый, И. В. Ягнюкова, В. Ф. Ягнюков // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
валковый вибрационный классификатор, гладкие валки, эффективность, вибрация, влажный и склонный к залипанию материал.
Анотація: Целью данной работы является определение аппроксимированной зависимости эффективности классификации липкого влажного материала на валковом вибрационном классификаторе от таких варьируемых режимных параметров, как частота вибровозбудителя , удельная нагрузка g на единицу площади, таких конструктивных параметров машины, как зазор между валками  , угол наклона классификатора  , а также таких свойств горной массы, как ее влажность  и насыпная плотность j .


Дод.точки доступу:
Надутый, В.П.; Ягнюкова, И.В.; Ягнюков, В.Ф.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

10.


    Науменко, Ю. В.
    Вплив ступеня заповнення обертової камери на автоколивання зернистого завантаження [] / Ю. В. Науменко, К. Ю. Дейнека // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 65-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
автоколивання, зернисте завантаження, обертова камера, машина барабанного типу, метод візуалізації, перехідний рух, пульсації, ступінь заповнення камери, дилатансія, амплітуда, частота
Анотація: Розглянуто автоколивання завантаження обертової камери машини барабанного типу. Застосовано метод візуального аналізу картин перехідного пульсаційного руху зернистого середовища у поперечному перерізі камери. З’ясовано вплив ступеня заповнення камери на амплітуду та частоту автоколивань.


Дод.точки доступу:
Дейнека, К.Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

11.


    Немчинов, С. І.
    Дослідження напружено-деформованого стану рами гідравлічного пресу поверхового [] / С. І. Немчинов // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 70-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
гідравлічний прес, рама, поперечка, стійка, епюра, напруження, деформація, переміщення.
Анотація: У статті досліджено напружено-деформований стан (НДС) рами поверхового гідравлічного преса для виготовлення фольгованих пластиків з використанням програмного комплексу SolidWorks Premium. Встановлено, що НДС рами характеризується загальним і локальним нерівномірним розподілом напружень і деформацій, Знайдено перерізи рами, в яких значення нормальних напружень, обчислених за методами опору матеріалів і скінчених елементів співпадають. Виявлено різний характер зміни дотичних напружень по висоті верхньої та нижньої поперечок. Визначено зони рами, в яких спостерігаються максимальні нормальні й дотичні напруження та деформації. Дослідження дозволило змінити геометрію рами з незначною зміною напружень та деформацій і зменшити її вагу. Це дослідження та його результати можуть бути застосовані при удосконаленні існуючих і проектуванні нових гідравлічних пресів рамної конструкції, а також є основою для подальших досліджень.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

12.


    Полулях, Д. А.
    Распределение классов крупности при гидромеханическом грохочении рядового угля [] / Д. А. Полулях // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 76-81. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
уголь, грохочение, распределение, машинные классы.
Анотація: Обобщены результаты работы технологической операции «Мокрое подготовительное грохочение угля» на гидромеханических грохотах по граничной крупности разделения 13 мм. Определены показатели извлечения классов крупности в подситный продукт и усредненное значение влажности надситного продукта. Предложенная методика рекомендуется для определения показателей данной операции при расчетах практического баланса продуктов обогащения угля и качественно-количественных и водно-шламовых схем проектируемых и реконструируемых углеобогатительных фабрик.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

13.


   
    Застосування вібротехнології для інтенсифікації механохімічної активації та зневоднення вапняку [] / О. Ю. Свєткіна, В. П. Франчук, О. О. Богданов // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 82-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
вібротехнологія, віброударний млин, пресова камера, сушарки, механохімічне зневоднення, вапняк, кінетичні характеристики.
Анотація: В роботі запропоновано використання вертикального віброударного млина для активації природного вапняку та його відходів з метою спрямованої зміни його поверхневих властивостей, пов’язаних з енергетичним станом матеріалу. Вивчення енергетичних характеристик тонкофракційного вапняку, отриманого шляхом вібронавантаження, проводилось потенціометричним методом з визначенням цільових показників. Показано, що застосування віброударної механохімічної активації вапняку має практичне значення завдяки тому, що сприяє інтенсифікації процесу механічного зневоднення матеріалу із встановленням рівня вологості, який відповідає вимогам технічної переробки.


Дод.точки доступу:
Свєткіна, О.Ю.; Франчук, В.П.; Богданов, О. О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

14.


    Франчук, В. П.
    Предпосылки использования виброщёковых дробилок в технологическом процессе разделки слитков ферросплавов [] / В. П. Франчук, Е. В. Федоскина, Ж. И. Кузбаков // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 87-90. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Машинобудування та матеріалообробка
Кл.слова (ненормовані):
виброщёковая дробилка, слиток, ферросплав, товарный продукт, щековая дробилка,некондиционная фракция, колебания.
Анотація: В работе приведено обоснование целесообразности установки вибрационной щёковой дробилки для получения мелкозернистого товарного продукта из некондиционной фракции в заключительной стадии технологической линии разделки слитков ферросплавов. Показана возможность перераспределения процентного содержания узких классов материала в готовом продукте посредством изменения частоты колебаний дробящих щёк.


Дод.точки доступу:
Федоскина, Е.В.; Кузбаков, Ж. И.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

15.


    Купчук, І. М.
    Компромісна оптимізація режимних параметрів процесу подрібнення зернової сировини при виробництві етилового спирту [] / І. М. Купчук // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 91-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Переробні та харчові виробництва
Кл.слова (ненормовані):
подрібнення, регресійний аналіз, статистичний аналіз, планування експерименту, поверхні відгуку, компромісна оптимізація.
Анотація: Економічна ефективність виробництва етанолу значною мірою залежить від прямих виробничих витрат на підготовку сировини до зброджування та якісних показників даної підготовки. До одних із найбільш енергозатратних процесів даного етапу виробництва можна віднести подрібнення зерна, від показників якості якого (питомого проходу крізь контрольне сито) значною мірою залежить вартість подальшої переробки. В даній статті, ґрунтуючись на результатах попередніх експериментальних даних досліджуваного процесу подрібнення при використанні розробленої вібраційної дискової дробарки роторного типу, здійснено статистичний аналіз якісних та енергетичних параметрів процесу. Оцінка експериментальних даних за методом рототабельного центрально-композиційного планування багатофакторного експерименту дозволила отримати функціональні залежності якісних та енергетичних параметрів досліджуваних процесів від основних факторів. По отриманих рівняннях було побудовано поверхні відгуків, за якими визначено раціональні технологічні параметри вібродискової дробарки, компромісне значення яких, знайдено методом Крамера.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

16.


    Півень, М. В.
    Характеристики потоку сипкої суміші на віброрешеті [] / М. В. Півень // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 101-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Переробні та харчові виробництва
Кл.слова (ненормовані):
вібрація, решето, сипка суміш, щільність, швидкість, питоме завантаження
Анотація: У статті представлені результати досліджень характеристик потоку сипкої суміші на похилому плоскому вібраційному решеті з боковими стінками. Отримані закономірності товщини шару, поздовжньої та поперечної складових швидкості, щільності сипкої суміші та питомого завантаження на всій площі поверхні вібраційного решета. Встановлено, що рух потоку сипкої суміші має суттєвий просторовий характер, а розподіл щільності, швидкості та питомого завантаження на поверхні решета неоднорідний.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

17.


    Твердохліб, І. В.
    Теоретичні дослідження стійкої роботи теркового пристрою [] / І. В. Твердохліб // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 108-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Переробні та харчові виробництва
Кл.слова (ненормовані):
терковий пристрій, насіннєвий ворох, продуктивність, завантажувальний отвір, рухомий диск, нерухомий диск.
Анотація: Агротехнологічні особливості насінників більшості кормових культур, в тому числі люцерни, передбачають доробку вороху після зернозбирального комбайна. Актуальним є використання теркових пристроїв малої продуктивності в яких робочий процес відбувається в просторі між двома дисками – рухомим і нерухомим. Метою роботи є обґрунтування конструктивних і технологічних параметрів теркового пристрою, які б забезпечували стабільне протікання робочого процесу з необхідною якістю. В роботі представлена конструктивна схема теркового пристрою з двома робочими дисками. Для формалізації процесу роботи теркового пристрою зроблені наступні припущення: поперечний переріз завантажувального бункера та завантажувальної горловини має форму кола, закономірності руху насіннєвого вороху в завантажувальному каналі описується основними закономірностями вільного витікання сипкого матеріалу, витрати вороху через завантажувальний отвір не менше продуктивності теркового пристрою. В основу обґрунтування технологічного процесу роботи теркового пристрою покладено умову, що процес та здатність його робочих органів має бути більшою за подачу вороху, який надходить до них із попередніх транспортно- технологічних систем. Одержані залежності, які характеризують необхідні розміри діаметрів рухомого і нерухомого дисків, а також площу поперечного перерізу завантажувального отвору з умови забезпечення стійкого технологічного функціонування теркового пристрою.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

18.


   
    Повышение эффективности работы вибротранспортёра сушильной установки [] / В. П. Франчук, В. А. Федоскин, Н. Н. Ерисов // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 119-123. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Переробні та харчові виробництва
Кл.слова (ненормовані):
сушильная установка, сушка материала, вибротранспортёр, поток материала, загрузочный тракт, слой материала.
Анотація: В работе рассмотрены некоторые результаты промышленной эксплуатации вибросушильной установки. Показано, что распространённая схема подачи исходного материала в вибротранспортёр сушильной установки приводит к его неравномерному распределению на транспортирующей поверхности. Источником неравномерной скорости движения материала по длине вибротранспортёра являются его поворотные и поперечные колебания, что приводит изменению толщины слоя материала. Приведены результаты экспериментальных исследований по влиянию угла наклона жалюзей транспортирующей поверхности на скорость движения материала. На основании анализа результатов промышленных испытаний предложены способы повышения эффективности работы вибротранспортёра путём устранения отрицательных факторов.


Дод.точки доступу:
Франчук, В.П.; Федоскин, В. А.; Ерисов, Н. Н.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

19.


    Яропуд, В. М.
    Теплоутилізатор для тваринницьких приміщень [] / В. М. Яропуд // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 124-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тваринницькі приміщення--обладнання
Кл.слова (ненормовані):
мікроклімат, тваринницьке приміщення, теплоутилізатор, дослідження, модель, оптимальні параметри.
Анотація: Забезпечення оптимального мікроклімату в тваринницьких приміщеннях пов’язано зі значними витратами теплової та електричної енергії, на що витрачається до 15 % коштів виробників. Метою є розробка функціональної конструкції і виготовити теплоутилізатор для тваринницьких приміщень і визначити його техніко- технологічні показники роботи. Для забезпечення мікроклімату в тваринницьких приміщеннях виходячи із зазначених технологічних умов і проведеного аналізу конструкцій теплоутилізаторів розроблено дві конструкційно-технологічні схеми тритрубного концентричного теплоутилізатора, які відрізняються напрямками руху потоків повітря: прямоток і протиток. Враховуючи розроблену конструкційно-технологічну схему теплоутилізатора для тваринницьких приміщень створена конструкторська документація і виготовлено експериментальний зразок тритрубного концентричного теплообмінника. Визначені його техніко-технологічні показники роботи: теплова потужність ΔN = 4408 Вт при наступних конструкційно-режимних параметрах L = 8 м, V = 0,36 м3 /с, Tc = 0 °С.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

20.


    Омельянов, О. М.
    Особливості застосування механічних коливань в технологічних процесах [] / О. М. Омельянов // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2017. - N 4. - С. 129-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
вібрація, механічні коливання, вібраційна техніка, приводні механізми.
Анотація: Розглянуто можливості застосування механічних коливань при веденні технологічних процесів. Проаналізовано наукові праці відомих вчених, які внесли великий вклад в розвиток різноманітних напрямків застосування вібраційної техніки. На основі аналізу визначені переваги вібраційної обробки. Запропоновані напрямки подальших досліджень і впровадження вібраційного устаткування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.